FAQ

Jak przygotować się do sesji fotografcznej?
DSC_2298.jpg

Jak przygotować się do sesji?

Jeżeli myślisz o zachowaniu cennych chwil, o wspaniałej pamiątce na całe życie to jesteś w odpowiednim miejscu. Poniżej przedstawię kilka propozycji, jak przygotować się do sesji fotograficznej;)

DSC_2250.jpg

Jak umówić się na sesję fotograficzną?

Wystarczy napisać do mnie na adres marlena.paniw@poczta.onet.pl, lub zadzwonić pod nr. tel. 665733883. Można się równnież skontaktować przez Facebook lub Instagram. Gdy ustalimy ilość zdjęć, pakiet, ich formę, wyznaczymy datę oraz godzinę spotkania, miejsce i koncepcję, możesz zacząć szukać własnych inspiracji.

DSC_0278.jpg Jak długo trwa sesja?

Średni czas sesji fotograficznej to 2,5 godz. Oczywiście czas jaki przeznaczymy na sesję zależy od ilości stylizacji, od rodzaju sesji, oraz od wielu innych czynników. Jeżeli jest potrzeba, czas naszego spotkania wydłuża się.

DSC_0167.jpg
Czy mogę zamówić sesję fotograficznna w prezencie?
 

Tak oczywiscie. Na tę okolicznośc posiadam specjalnie przygotowane Zaproszenia na Sesję Fotograficzną. Taki Karnet można wczesniej zakupić i podarować. Sprawy formalne ustala się z fotografem. Natomiast sprawy dotyczące szczegółów sesji, czyli miejsca, koncepcji, czasu itd. ustala osoba obdarowana.

 
DSC_2422.jpg
 

Co zabrać ze sobą na sesję fotograficzną?

 

Najlepiej zabrać ze sobą kilka stylizacji, jeżeli jest to sesja dziecięca równnież można pomyśleć o kilku opcjach. Posiadam wiele dodatków jak szale, kosze itp. Jednak wspólnymi siłami zdziałąmy wiecej. Jeżeli są to sesje świąteczne można zabrać pierniczki, pomarancze, jabłka itp. Warto zabrać stroje w prostych kolorach, bez krzykliwych wzorów. W przypadku sesji dzieciecej można zabrać ulubionego misia i zabawki. Wymagana jest również duża porcja świetnego humoru. Sesje dziecięce wymagają więcej czasu. Aby dziecko było radosne i uśmiechniete oraz chętnie współpracowało, należy pamiętać aby było wypoczęte. Oczywiście robię przerwy na karmienie, zabawę  ;)

 
 

 

 

 


 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania? Nic straconego - zapraszamy do kontaktu!

Partnerzy
Znajdź nas na
Znajdź nas na